Расписание занятий на II полугодие 2018/2019 уч.г.

Час

правядзення

1 клас

2 клас

3 клас

4 клас

5 клас

Панядзелак

1

8.30-9.15

 

Беларуская літаратура

 Фіз.культ.і зд.

 Фіз.культ.і зд.

 

2

9.25-10.10

Навучанне грамаце (чытанне)

Беларуская мова

Руская мова

Англійская мова

Гадз.здар. і спорту 

3

10.30-11.15

Навучанне грамаце (пісьмо)

Матэматыка

Англійская мова

Беларуская мова

Руская літаратура

4

11.30-12.15

Фіз.культ.і зд.

Выяўленчае мастацтва

Руская літаратура

Беларуская літаратура

Англійская мова

5

12.30-13.15

Выяўленчае мастацтва

 

 

 

Матэматыка

6

13.25-14.10

 

 

 

 

Беларуская літаратура

Аўторак

1

8.30-9.15

Навучанне грамаце (чытанне)

Руская мова

Руская мова

МРБ

Мастацтва

2

9.25-10.10

Навучанне грамаце (пісьмо)

Руская літаратура

Матэматыка

Матэматыка

Англійская мова

3

10.30-11.15

Музыка

Матэматыка

Англійская мова

Руская мова

Гісторыя 

4

11.30-12.15

Матэматыка

Фіз.культ.і зд.

Музыка 

Музыка 

Мастацтва

5

12.30-13.15

 

Музыка 

АБЖ

Руская літаратура

Матэматыка

6

13.25-14.10

 

 

 

 

Руская мова 

Серада

1

8.30-9.15

Руская мова

Матэматыка

Руская літаратура

Беларуская літаратура

Фіз.культ.і зд.

2

9.25-10.10

Матэматыка

Руская мова

Матэматыка

Беларуская мова

Беларуская мова

3

10.30-11.15

Чалавек і свет

Руская літаратура

Руская мова

Матэматыка 

Руская мова

4

11.30-12.15

Працоўнае навучанне

Працоўнае навучанне

Выяўленчае мастацтва

Выяўленчае мастацтва

Матэматыка

5

12.30-13.15

 

 

Беларуская літаратура

Англійская мова

Гісторыя

6

13.25-14.10

 

 

 

 

Руская літаратура

Чацвер

1

8.30-9.15

Гадз.здар. і спорту

Беларуская літаратура

Беларуская літаратура

Руская літаратура

Працоўнае навучанне

2

9.25-10.10

Матэматыка

Матэматыка

Матэматыка

Матэматыка

Беларуская мова

3

10.30-11.15

Навучанне грамаце (чытанне)

Гадз.здар. і спорту

Фіз.культ.і зд.

Фіз.культ.і зд.

Чалавек і свет

4

11.30-12.15

 Навучанне грамаце (пісьмо)

Беларуская мова

Беларуская мова

Руская мова

АБЖ

5

12.30-13.15

 

 

Чалавек і свет

АБЖ

Матэматыка

Пятніца

1

8.30-9.15

Фіз.культ.і зд.

АБЖ

Беларуская мова

Англійская мова

Матэматыка

2

9.25-10.10

Выяўленчае мастацтва

Руская мова

Матэматыка

Матэматыка

Фіз.культ.і зд.

3

10.30-11.15

Матэматыка

Фіз.культ.і зд.

Англійская мова

Руская мова

Руская мова

4

11.30-12.15

 

Чалавек і свет

Гадз.здар. і спорту

Гадз.здар. і спорту

Беларуская літаратура

5

12.30-13.15

 

 

Працоўнае навучанне

 Працоўнае навучанне

Англійская мова

 

Час

правядзення

6 клас

7 клас

8 клас

9 клас

10 клас

11 клас

Панядзелак

1

8.30-9.15

 

 

 

 

 

 

2

9.25-10.10

Руская мова

АБЖ

Гісторыя

Беларуская літаратура

Фізіка

Геаграфія

3

10.30-11.15

Геаграфія

Беларуская літаратура

Матэматыка

Інф-ка/Англ.мова

Гісторыя

Англійская мова

4

11.30-12.15

Матэматыка

Фіз.культ.і зд.

Руская мова

Беларуская мова

Геаграфія

Гісторыя

5

12.30-13.15

Беларуская літаратура

Англійская мова

Фіз.культ.і зд.

Руская літаратура

Працоўнае навучанне 

Матэматыка

6

13.25-14.10

Фіз.культ.і зд.

Матэматыка

Англійская мова

Матэматыка

Біялогія

ДП/МП

7

14.20-15.05

АБЖ 

Геаграфія

Мастацтва

Фіз.культ.і зд.

Англійская мова

 

Аўторак

1

8.30-9.15

Англійская мова

Беларуская мова

Інфарматыка

Біялогія

Хімія

Руская мова

2

9.25-10.10

Руская літаратура

Фізіка

Матэматыка

Хімія

Матэматыка

Беларуская літаратура

3

10.30-11.15

Руская мова

Матэматыка

Хімія

Матэматыка

Англійская мова

Беларуская мова 

4

11.30-12.15

Матэматыка

Руская мова

Фізіка

Англійская мова

Грамадазнаўства

Біялогія

5

12.30-13.15

Працоўнае навучанне 

Англ.мова/Інф-ка

Геаграфія

Руская мова

Беларуская літаратура

Хімія

6

13.25-14.10

Працоўнае навучанне 

Інф-ка/Англ.мова

Біялогія

Гісторыя 

Беларуская мова

Англійская мова

7

14.20-15.05

 

 

Інфарматыка 

 

 

 

Серада

1

8.30-9.15

Гісторыя

Беларуская літаратура

Англійская мова

Матэматыка

Фізіка

Руская літаратура

2

9.25-10.10

Англійская мова

Гісторыя

Руская мова

Фізіка

Матэматыка

Фіз.культ. і зд.

3

10.30-11.15

Матэматыка

Беларуская мова

Фіз.культ. і зд.

Гісторыя

МП/Інф-ка

Англійская мова

4

11.30-12.15

Беларуская мова

Мастацтва

Руская літаратура

Фіз.культ. і зд.

Англійская мова

Гісторыя

5

12.30-13.15

Мастацтва

Матэматыка

Беларуская мова

Руская мова

Фіз.культ. і зд.

Матэматыка

6

13.25-14.10

Беларуская літаратура

Фіз.культ. і зд.

Матэматыка

Англ.мова/Інф-ка

Гісторыя 

Астраномія

Чацвер

1

8.30-9.15

Інфарматыка

Фізіка

Біялогія

Беларуская мова

Руская літаратура

Хімія

2

9.25-10.10

Руская літаратура

Біялогія

Матэматыка

Чарчэнне

Хімія

Матэматыка

3

10.30-11.15

Матэматыка

Руская літаратура

Беларуская мова

Хімія

Матэматыка

Фізіка

4

11.30-12.15

Фіз.культ. і зд.

Матэматыка

Беларуская літаратура

Матэматыка

Руская мова

Біялогія

5

12.30-13.15

Беларуская мова

Руская мова

Хімія

Біялогія

Працоўнае навучанне

Гадз.здар.і спорту

6

13.25-14.10

Біялогія

Хімія

Геаграфія

Гадз.здар.і спорту

Працоўнае навучанне

 

7

14.20-15.05

Інфарматыка

 

 

 

 

 

Пятніца

1

8.30-9.15

Гадз.здар.і спорту

Біялогія

Руская літаратура

Фізіка

Інф-ка/ДП

Беларуская літаратура

2

9.25-10.10

Руская мова

Працоўнае навучанне

Фізіка

Англійская мова

Біялогія

Грамадазнаўства

3

10.30-11.15

Гісторыя

Працоўнае навучанне

Англійская мова

Беларуская літаратура

Геаграфія

Матэматыка

4

11.30-12.15

Матэматыка

Англійская мова

 Гісторыя

Геаграфія

Руская літаратура

Фізіка

5

12.30-13.15

Англійская мова

Гісторыя

Матэматыка

Працоўнае навучанне

Фіз.культ. і зд.

Інфарматыка

6

13.25-14.10

Беларуская мова

Матэматыка

Працоўнае навучанне

Грамадазнаўства

Матэматыка

Фіз.культ. і зд.

Субота

1

8.30-9.15

 

 

 

 

Працоўнае навучанне

 

2

9.25-10.10

 

 

 

 

Працоўнае навучанне

 

3

10.30-11.15

 

 

 

 

 Працоўнае навучанне