Расписание занятий на I полугодие 2022/2023 уч.г.

Час

правядзення

1 клас

2 клас

3 клас

4 клас

5 клас

Панядзелак

1

8.30-9.15

Навучанне грамаце (чыт.)

Час здар. і спорту  

 

 

 

2

9.25-10.10

Навучанне грамаце (пісьмо)

Матэматыка

Матэматыка

Матэматыка

Фіз.культ.і зд.

3

10.30-11.15

Матэматыка

Чалавек і свет 

Англійская мова

Беларуская мова

Матэматыка

4

11.30-12.15

 

Беларуская мова

Фіз.культ.і зд.

Чалавек і свет 

Сусветная гісторыя

5

12.30-13.15

 

 

Беларуская мова

Выяўленчае мастацтва

Працоўнае навучанне 

6

13.25-14.10

 

 

 

 

Руская літаратура

Аўторак

1

8.30-9.15

Музыка

Матэматыка

Руская літаратура

Руская літаратура

Руская літаратура

2

9.25-10.10

Матэматыка

Руская мова

Матэматыка

Руская мова

Руская мова

3

10.30-11.15

Фіз.культ.і зд.

Музыка 

Руская мова

Матэматыка

Англійская мова

4

11.30-12.15

Руская мова

Руская літаратура

Музыка 

Англійская мова

Матэматыка

5

12.30-13.15

Чалавек і свет 

 

Чалавек і свет  

Музыка 

Беларуская мова

6

13.25-14.10

 

 

 

 

Час здар. і спорту  

Серада

1

8.30-9.15

Навучанне грамаце (чыт.)

Руская літаратура

Руская літаратура

Руская мова

Англійская мова

2

9.25-10.10

Час здар. і спорту  

Матэматыка 

Руская мова

Англійская мова

Мастацтва

3

10.30-11.15

Матэматыка

Фіз.культ.і зд.

Матэматыка 

Матэматыка 

Сусветная гісторыя

4

11.30-12.15

Навучанне грамаце (пісьмо)

Руская мова

Беларуская мова

Фіз.культ.і зд.

Матэматыка 

5

12.30-13.15

 

АБЖ

Фіз.культ.і зд.

Руская літаратура

Руская мова

Чацвер

1

8.30-9.15

Фіз.культ.і зд.

Беларуская літаратура

Беларуская літаратура

Час здар. і спорту  

Беларуская літаратура

2

9.25-10.10

Навучанне грамаце (чыт.)

Беларуская мова

Матэматыка

Матэматыка

Беларуская мова

3

10.30-11.15

Навучанне грамаце (пісьмо)

Матэматыка

Англійская мова

Беларуская мова

Матэматыка

4

11.30-12.15

Выяўленчае мастацтва

Працоўнае навучанне

АБЖ

Беларуская літаратура

Чалавек і свет 

5

12.30-13.15

 

 

Выяўленчае мастацтва

АБЖ

Фіз.культ.і зд.

6

13.25-14.10

 

 

 

 

АБЖ

Пятніца

1

8.30-9.15

Выяўленчае мастацтва

Беларуская літаратура

Беларуская літаратура

Беларуская літаратура

Беларуская літаратура

2

9.25-10.10

Матэматыка

Фіз.культ.і зд.

Час здар. і спорту  

Англійская мова

Матэматыка

3

10.30-11.15

Працоўнае навучанне

Беларуская мова

Англійская мова

Беларуская мова

Руская мова

4

11.30-12.15

 

Выяўленчае мастацтва

Беларуская мова

Фіз.культ.і зд.

Англійская мова

5

12.30-13.15

 

 

Працоўнае навучанне

Працоўнае навучанне

Беларуская мова

 

Час

правядзення

6 клас

7 клас

8 клас

9 клас

10 клас

11 клас

Панядзелак

1

8.30-9.15

 

 

 

 

 

 

2

9.25-10.10

Геаграфія

Матэматыка

Англійская мова

Руская мова

Інфарматыка/ДП

Гісторыя Беларусі

3

10.30-11.15

Беларуская літаратура

Біялогія

Матэматыка

Руская літаратура

Працоўнае навучанне

Фіз.культ. і зд.

4

11.30-12.15

Англійская мова

Руская мова

Беларуская мова

Геаграфія

Матэматыка

Фізіка

5

12.30-13.15

Матэматыка

Руская літаратура

Беларуская літаратура

Англійская мова

Фіз.культ. і зд.

Грамадазнаўства

6

13.25-14.10

Сусветная гісторыя 

Час здар. і спорту 

Геаграфія

Фізіка

Інфарматыка/МП

Працоўнае навучанне 

7

14.20-15.05

 

Англійская мова

Працоўнае навучанне 

Фіз.культ. і зд.

Біялогія

Матэматыка

Аўторак

1

8.30-9.15

Інфарматыка

Беларуская мова

Біялогія

Сусветная гісторыя 

Беларуская мова

Фізіка

2

9.25-10.10

Фіз.культ. і зд.

Англійская мова

Фізіка

Матэматыка

Беларуская літаратура

Сусветная гісторыя 

3

10.30-11.15

Гісторыя Беларусі

Матэматыка

Руская мова

Беларуская мова

Працоўнае навучанне 

Матэматыка

4

11.30-12.15

Руская мова

Фіз.культ. і зд.

Матэматыка

Беларуская літаратура

Працоўнае навучанне 

Біялогія

5

12.30-13.15

Матэматыка

Інфарматыка

Фіз.культ. і зд.

Грамадазнаўства

Англійская мова

Працоўнае навучанне 

6

13.25-14.10

Беларуская мова

Руская мова

Хімія

Біялогія

Матэматыка

Працоўнае навучанне 

7

14.20-15.05

 Інфарматыка

 

 

 

 

 

Серада

1

8.30-9.15

Беларуская літаратура

Мастацтва

Сусветная гісторыя

Інфарматыка

Фізіка

Руская мова

2

9.25-10.10

Беларуская мова 

Сусветная гісторыя

Матэматыка

Матэматыка

Хімія

Руская літаратура

3

10.30-11.15

Матэматыка

Беларуская мова 

Беларуская літаратура

Англійская мова

Руская мова

Хімія

4

11.30-12.15

Англійская мова

Беларуская літаратура

Хімія

Фізіка

Руская літаратура

Беларуская мова 

5

12.30-13.15

Мастацтва

Матэматыка

Беларуская мова 

Хімія

Гісторыя Беларусі

Матэматыка

6

13.25-14.10

Руская літаратура

Фізіка

Інфарматыка

Гісторыя Беларусі

Англійская мова

Англійская мова

7

14.20-15.05

 

 

 

Інфарматыка

 

 

Чацвер

1

8.30-9.15

Працоўнае навучанне

Біялогія

Матэматыка

Англійская мова

Руская мова

Інфарматыка

2

9.25-10.10

Працоўнае навучанне

Фізіка

Руская мова

Фіз.культ. і зд.

Матэматыка

Біялогія

3

10.30-11.15

Час здар. і спорту  

Матэматыка

Руская літаратура

Хімія

Беларуская літаратура

Геаграфія

4

11.30-12.15

Руская мова

Працоўнае навучанне

Фіз.культ. і зд.

Мастацтва

Фізіка

Беларуская мова 

5

12.30-13.15

Руская літаратура

Працоўнае навучанне

Англійская мова

Матэматыка

Геаграфія

Беларуская літаратура

6

13.25-14.10

Матэматыка

Руская літаратура

Мастацтва

Геаграфія

Фіз.культ. і зд.

ДП/МП

7

14.20-15.05

 

 

 

 

 

Інфарматыка 

Пятніца

1

8.30-9.15

Руская мова

Фіз.культ. і зд.

Біялогія

Фізіка

Сусветная гісторыя

Хімія 

2

9.25-10.10

Біялогія

Гісторыя Беларусі

Фізіка

Беларуская мова

Чарчэнне

Руская літаратура

3

10.30-11.15

Матэматыка

Геаграфія

Гісторыя Беларусі

Матэматыка

Хімія 

Фіз.культ. і зд.

4

11.30-12.15

Беларуская мова

Матэматыка

Англійская мова

Руская мова

Біялогія

Матэматыка

5

12.30-13.15

Фіз.культ. і зд.

Англійская мова

Матэматыка

Руская літаратура

Матэматыка

Англійская мова

6

13.25-14.10

Англійская мова

Хімія 

Геаграфія

Працоўнае навучанне 

Грамадазнаўства

Астраномія 

Субота

1

8.30-9.15

 

 

 

 

 

 Працоўнае навучанне 

2

9.25-10.10

 

 

 

 

 

 Працоўнае навучанне 

3

10.20-11.05

 

 

 

 

   Працоўнае навучанне

4

11.15-12.00

 

 

 

 

  Працоўнае навучанне

 

5

12.10-12.55

 

 

 

 

  Працоўнае навучанне

 

6

13.05-13.50

 

 

 

 

  Працоўнае навучанне