Расписание занятий на I полугодие 2020/2021 уч.г.

Час

правядзення

1 клас

2 клас

3 клас

4 клас

5 клас

Панядзелак

1

8.30-9.15

Навучанне грамаце (чытанне) 

Беларуская літаратура

 

Гадз.здар. і спорту  

 

2

9.25-10.10

Навучанне грамаце (пісьмо)

Беларуская мова

Матэматыка

Руская мова

Чалавек і свет

3

10.30-11.15

Чалавек і свет

Матэматыка

Фіз.культ.і зд.

Англійская мова

Матэматыка

4

11.30-12.15

Выяўленчае мастацтва

Выяўленчае мастацтва

Руская мова

Чалавек і свет

Руская літаратура

5

12.30-13.15

 

 

Руская літаратура

Беларуская мова

Беларуская мова

6

13.25-14.10

 

 

 

 

Фіз.культ.і зд.

Аўторак

1

8.30-9.15

Фіз.культ.і зд.

Музыка 

Беларуская мова

Матэматыка

Матэматыка

2

9.25-10.10

Матэматыка

Матэматыка

Матэматыка

Англійская мова

Гадз.здар. і спорту 

3

10.30-11.15

Музыка

Фіз.культ.і зд.

Англійская мова

Беларуская літаратура

Руская мова

4

11.30-12.15

Руская мова

Беларуская мова

Музыка 

Беларуская мова

Беларуская літаратура

5

12.30-13.15

 

Беларуская літаратура

Выяўленчае мастацтва

Музыка 

Англійская мова

6

13.25-14.10

 

 

 

 

Працоўнае навучанне

Серада

1

8.30-9.15

Навучанне грамаце (чытанне)

Руская літаратура

Англійская мова

Руская літаратура

Мастацтва

2

9.25-10.10

Матэматыка

Руская мова

Беларуская літаратура

Матэматыка 

Англійская мова

3

10.30-11.15

Гадз.здар. і спорту 

Матэматыка 

Матэматыка

Фіз.культ.і зд.

Беларуская мова

4

11.30-12.15

Навучанне грамаце (пісьмо)

Гадз.здар. і спорту 

Беларуская мова

Руская мова

Беларуская літаратура

5

12.30-13.15

 

 АБЖ

Фіз.культ.і зд.

АБЖ

Матэматыка

6

13.25-14.10

 

 

 

 

Сусветная гісторыя

Чацвер

1

8.30-9.15

Працоўнае навучанне

Руская літаратура

Руская літаратура

Беларуская літаратура

Руская літаратура

2

9.25-10.10

 Навучанне грамаце (пісьмо)

Руская мова

Руская мова

Беларуская мова

Руская мова

3

10.30-11.15

Матэматыка

Чалавек і свет

Матэматыка

Матэматыка

Фіз.культ.і зд.

4

11.30-12.15

 

Працоўнае навучанне

АБЖ

Працоўнае навучанне

Матэматыка

5

12.30-13.15

 

 

Працоўнае навучанне

Выяўленчае мастацтва

Беларуская мова

6

13.25-14.10

 

 

 

 

 

Пятніца

1

8.30-9.15

Навучанне грамаце (чытанне)

Беларуская мова

Гадз.здар. і спорту 

Руская літаратура

Англійская мова

2

9.25-10.10

Фіз.культ.і зд.

Матэматыка

Чалавек і свет

Англійская мова

Матэматыка

3

10.30-11.15

Матэматыка

Фіз.культ.і зд.

Англійская мова

Матэматыка

АБЖ

4

11.30-12.15

Выяўленчае мастацтва

 

Беларуская мова

Фіз.культ.і зд.

Сусветная гісторыя

5

12.30-13.15

 

 

Беларуская літаратура

 

Руская мова

 

Час

правядзення

6 клас

7 клас

8 клас

9 клас

10 клас

11 клас

Панядзелак

1

8.30-9.15

 

 

 

 

 

 

2

9.25-10.10

Беларуская мова

Гісторыя Беларусі

Працоўнае навучанне

Фізіка

Фіз.культ.і зд.

Англ.мова/ням.мова

3

10.30-11.15

Працоўнае навучанне 

Руская мова

Беларуская мова

Англ.мова/Інф-ка

Грамадазнаўства

Біялогія

4

11.30-12.15

Працоўнае навучанне 

Матэматыка

Беларуская літаратура

Фіз.культ.і зд.

Англ.мова/ням.мова

Матэматыка

5

12.30-13.15

Матэматыка

Фіз.культ.і зд.

Англійская мова

Інф-ка/Англ.мова

Біялогія

Працоўнае навучанне 

6

13.25-14.10

Біялогія

Руская літаратура

Матэматыка

Геаграфія

Працоўнае навучанне 

Беларуская літаратура

7

14.20-15.05

Англійская мова

Хімія

Мастацтва

Матэматыка

Працоўнае навучанне 

Фіз.культ.і зд.

Аўторак

1

8.30-9.15

Руская мова

Працоўнае навучанне

Інфарматыка

Беларуская мова

Сусветная гісторыя

Хімія

2

9.25-10.10

Матэматыка

Працоўнае навучанне 

Матэматыка

Руская мова

Біялогія

Беларуская мова

3

10.30-11.15

Беларуская літаратура

 Сусветная гісторыя

Біялогія

Фізіка

Хімія

Матэматыка

4

11.30-12.15

Фіз.культ.і зд.

Біялогія

Руская мова

Сусветная гісторыя

Фізіка

Інф-ка/ДП

5

12.30-13.15

Біялогія

Беларуская мова

Руская літаратура

Матэматыка

ДП/МП

Фізіка

6

13.25-14.10

Руская літаратура

Матэматыка

Фіз.культ.і зд.

Геаграфія

Матэматыка

Грамадазнаўства

7

14.20-15.05

 

 

Інфарматыка 

 

 

 

Серада

1

8.30-9.15

Інфарматыка

Фізіка

Англійская мова

Руская літаратура

Беларуская мова 

Гісторыя Беларусі

2

9.25-10.10

Сусветная гісторыя

Мастацтва

Матэматыка

Фізіка

Беларуская літаратура

Руская мова

3

10.30-11.15

Матэматыка

Англійская мова

Сусветная гісторыя

Хімія

Матэматыка

Руская літаратура

4

11.30-12.15

Гісторыя Беларусі

Матэматыка

Руская мова

Мастацтва

Англ.мова/ням.мова

Матэматыка

5

12.30-13.15

Руская мова

Беларуская мова 

Хімія

Матэматыка

Гісторыя Беларусі

Англ.мова/ням.мова

6

13.25-14.10

Руская літаратура

Беларуская літаратура

Фізіка

Англ.мова/Англ.мова

Хімія

МП/Інф-ка

7

14.20-15.05

 

 

 

 

 

Астраномія 

Чацвер

1

8.30-9.15

Гадз.здар.і спорту

Інфарматыка

Беларуская літаратура

Хімія

Геаграфія

Працоўнае навучанне

2

9.25-10.10

Англійская мова

Матэматыка

Фіз.культ. і зд.

Беларуская мова 

Матэматыка

Працоўнае навучанне

3

10.30-11.15

Мастацтва

Руская мова

Фізіка

Біялогія

Чарчэнне

Матэматыка

4

11.30-12.15

Беларуская мова

Англійская мова

Матэматыка

Фіз.культ. і зд.

Руская мова

Геаграфія

5

12.30-13.15

Руская мова

Геаграфія

Англійская мова

Працоўнае навучанне

Інфарматыка

Фіз.культ. і зд.

6

13.25-14.10

Матэматыка

Гадз.здар.і спорту

Геаграфія

Беларуская літаратура

Руская літаратура

Астраномія 

7

14.20-15.05

 

Інфарматыка

 

 

 

 

Пятніца

1

8.30-9.15

Геаграфія

Англійская мова

Хімія

Руская мова

Фізіка

Сусветная гісторыя

2

9.25-10.10

Англійская мова

Руская літаратура

Беларуская мова

Матэматыка

Фіз.культ. і зд.

Хімія

3

10.30-11.15

Беларуская мова

Фізіка

Геаграфія

Гісторыя Беларусі

Матэматыка

Руская літаратура

4

11.30-12.15

Матэматыка

Біялогія

Матэматыка

Руская літаратура

Працоўнае навучанне

Англ.мова/ням.мова

5

12.30-13.15

Фіз.культ. і зд.

Матэматыка

Гісторыя Беларусі

Англ.мова/Англ.мова

Беларуская літаратура

Біялогія

6

13.25-14.10

Беларуская літаратура

Фіз.культ. і зд.

Біялогія

Грамадазнаўства

Англ.мова/ням.мова

Фізіка

7

14.20-15.05

 

 

 

 

 

 

Субота

1

8.30-9.15

 

 

 

 

 

 Працоўнае навучанне 

2

9.25-10.10

 

 

 

 

 

 Працоўнае навучанне 

3

10.20-11.05

 

 

 

 

   Працоўнае навучанне

4

11.15-12.00

 

 

 

 

  Працоўнае навучанне

 

5

12.10-12.55

 

 

 

 

  Працоўнае навучанне

 

6

13.05-13.50

 

 

 

 

  Працоўнае навучанне