Расписание занятий на I полугодие 2019/2020 уч.г.

Час

правядзення

1 клас

2 клас

3 клас

4 клас

5 клас

Панядзелак

1

8.30-9.15

 

 

Гадз.здар. і спорту 

 

 

2

9.25-10.10

Навучанне грамаце (чытанне)

Беларуская літаратура

Англійская мова

Руская літаратура

Руская мова

3

10.30-11.15

Навучанне грамаце (пісьмо)

Беларуская мова

Чалавек і свет

Беларуская мова

Матэматыка

4

11.30-12.15

Выяўленчае мастацтва

Матэматыка

Беларуская мова

МРБ

Сусветная гисторыя

5

12.30-13.15

Працоўнае навучанне

Выяўленчае мастацтва

Руская мова

Беларуская літаратура

Фіз.культ.і зд.

6

13.25-14.10

 

 

 

Выяўленчае мастацтва 

Беларуская мова

Аўторак

1

8.30-9.15

Матэматыка

Фіз.культ.і зд.

Руская літаратура

Руская мова

Беларуская літаратура

2

9.25-10.10

Навучанне грамаце (пісьмо)

Матэматыка

Руская мова

Фіз.культ.і зд.

Беларуская мова

3

10.30-11.15

Музыка

Беларуская мова

Матэматыка

Англійская мова

Англійская мова

4

11.30-12.15

Навучанне грамаце (чытанне)

Музыка 

Музыка 

Матэматыка

Матэматыка

5

12.30-13.15

 

Беларуская літаратура

АБЖ

Музыка 

Гадз.здар. і спорту 

6

13.25-14.10

 

 

 

 

Працоўнае навучанне

Серада

1

8.30-9.15

Руская мова

Руская літаратура

Беларуская мова

Руская літаратура

Мастацтва

2

9.25-10.10

Матэматыка

Руская мова

Фіз.культ.і зд.

Англійская мова

Англійская мова

3

10.30-11.15

Гадз.здар. і спорту 

Матэматыка 

Англійская мова

Матэматыка 

Сусветная гісторыя

4

11.30-12.15

Чалавек і свет

Гадз.здар. і спорту 

Матэматыка 

Руская мова

Матэматыка

5

12.30-13.15

 

 АБЖ

Беларуская літаратура

Гадз.здар. і спорту 

Руская мова

6

13.25-14.10

 

 

 

 

 

Чацвер

1

8.30-9.15

Навучанне грамаце (чытанне)

Руская літаратура

Беларуская літаратура

Беларуская літаратура

Фіз.культ.і зд.

2

9.25-10.10

Гадз.здар. і спорту

Руская мова

Беларуская мова

Фіз.культ.і зд.

Руская літаратура

3

10.30-11.15

Матэматыка

Чалавек і свет

Матэматыка

Матэматыка

Матэматыка

4

11.30-12.15

 Навучанне грамаце (пісьмо)

Працоўнае навучанне

Працоўнае навучанне

Беларуская мова

Руская мова

5

12.30-13.15

 

 

Выяўленчае мастацтва

АБЖ

Беларуская мова

6

13.25-14.10

 

 

 

 

АБЖ

Пятніца

1

8.30-9.15

Выяўленчае мастацтва

Фіз.культ.і зд.

Матэматыка

Англійская мова

Англійская мова

2

9.25-10.10

Матэматыка

Беларуская мова

Англійская мова

Матэматыка

Матэматыка

3

10.30-11.15

Фіз.культ.і зд.

Матэматыка

Фіз.культ.і зд.

Беларуская мова

Руская літаратура

4

11.30-12.15

 

 

Руская літаратура

 Працоўнае навучанне

Чалавек і свет

5

12.30-13.15

 

 

 

 

Беларуская літаратура

 

Час

правядзення

6 клас

7 клас

8 клас

9 клас

10 клас

11 клас

Панядзелак

1

8.30-9.15

 

 

 

 

 

 

2

9.25-10.10

Гадз.здар.і спорту

Біялогія

Беларуская літаратура

Фізіка

Інф-ка/ДП

Сусветная гісторыя

3

10.30-11.15

Англійская мова

Руская літаратура

Сусветная гісторыя

Фіз.культ.і зд.

Хімія

Матэматыка

4

11.30-12.15

Матэматыка

Фіз.культ.і зд.

Руская мова

Матэматыка

Геаграфія

Англійская мова

5

12.30-13.15

Беларуская мова

Руская мова

Матэматыка

Сусветная гісторыя

Англійская мова

Геаграфія

6

13.25-14.10

Біялогія

Матэматыка

Хімія

Руская літаратура

Фіз.культ.і зд.

Працоўнае навучанне 

7

14.20-15.05

 

Хімія

Фіз.культ.і зд.

Англійская мова

Біялогія

Працоўнае навучанне 

Аўторак

1

8.30-9.15

Руская літаратура

Англійская мова

Геаграфія

Інфарматыка

Працоўнае навучанне

Фізіка

2

9.25-10.10

Матэматыка

Працоўнае навучанне 

Інф-ка/Англ.мова

Англійская мова

Біялогія

Руская мова

3

10.30-11.15

Фіз.культ.і зд.

Працоўнае навучанне 

Фізіка

Руская мова

Інф-ка/МП

Біялогія

4

11.30-12.15

Беларуская літаратура

Біялогія

Англ.мова/ Інф-ка

Руская літаратура

Сусветная гісторыя

Фіз.культ. і зд.

5

12.30-13.15

Беларуская мова

Геаграфія

Матэматыка

Матэматыка

Грамадазнаўства

Руская літаратура

6

13.25-14.10

Руская мова

Матэматыка

Біялогія

Гісторыя Беларуі 

Матэматыка

Беларуская мова

7

14.20-15.05

 

 

 

Інфарматыка

 

 

Серада

1

8.30-9.15

Англійская мова

Сусветная гісторыя

Беларуская літаратура

Фізіка

Руская мова

Астраномія

2

9.25-10.10

Руская мова

Матэматыка

Беларуская мова

Хімія

Матэматыка

Сусветная гісторыя

3

10.30-11.15

Мастацтва

Фізіка

Матэматыка

Беларуская літаратура

Руская літаратура

Матэматыка

4

11.30-12.15

Сусветная гісторыя

Руская літаратура

Англійская мова

Беларуская мова

Фізіка

Інф-ка/МП

5

12.30-13.15

Беларуская мова

Англійская мова

Сусветная гісторыя

Матэматыка

Англійская мова

Хімія

6

13.25-14.10

Матэматыка

Беларуская мова

Хімія

Руская мова

Сусветная гісторыя

Англійская мова

Чацвер

1

8.30-9.15

Інфарматыка

Руская мова

Фізіка

Геаграфія

Хімія

Беларуская літаратура

2

9.25-10.10

Працоўнае навучанне

Беларуская мова

Матэматыка

Біялогія

Матэматыка

Фізіка

3

10.30-11.15

Працоўнае навучанне

Мастацтва

Руская мова

Матэматыка

Беларуская мова

Фіз.культ. і зд.

4

11.30-12.15

Геаграфія

Матэматыка

Фіз.культ. і зд.

Фізіка

Беларуская літаратура

Інф-ка/ДП

5

12.30-13.15

Руская літаратура

Гадз.здар.і спорту

Мастацтва

Працоўнае навучанне

Геаграфія

Матэматыка

6

13.25-14.10

Матэматыка

Беларуская літаратура

Руская літаратура

Мастацтва

Фіз.культ. і зд.

Біялогія

7

14.20-15.05

Інфарматыка

 

 

 

 

 

Пятніца

1

8.30-9.15

Беларуская літаратура

Інфарматыка

Матэматыка

Сусветная гісторыя

Фізіка

Руская літаратура

2

9.25-10.10

Руская мова

Фізіка

Беларуская мова

Фіз.культ. і зд.

Матэматыка

Грамадазнаўства

3

10.30-11.15

Сусветная гісторыя

Матэматыка

Англійская мова

Геаграфія

Беларуская літаратура

Працоўнае навучанне

4

11.30-12.15

Матэматыка

Фіз.культ. і зд.

Геаграфія

Беларуская мова

Працоўнае навучанне

Англійская мова

5

12.30-13.15

Англійская мова

Сусветная гісторыя

Біялогія

Англійская мова

Працоўнае навучанне

Хімія

6

13.25-14.10

Фіз.культ. і зд.

Англійская мова

Працоўнае навучанне

Хімія

Англійская мова

Матэматыка

7

14.20-15.05

 

Інфарматыка

 

 

 

 

Субота

1

8.30-9.15

 

 

 

 

Працоўнае навучанне

 

2

9.25-10.10

 

 

 

 

Працоўнае навучанне

 

3

10.30-11.15

 

 

 

 

 Працоўнае навучанне

 

4

11.30-12.15

 

 

 

 

 

 Працоўнае навучанне

5

12.30-13.15

 

 

 

 

 

 Працоўнае навучанне

6

13.25-14.10

 

 

 

 

 

 Працоўнае навучанне