План работы школы в шестой школьный день на первое полугодие 2020-2021 учебного года

Дата

Мерапрыемствы

Клас

Месца правядзення

Адказны

05.09

КТС “Час вясёлага настрою”

 

 

Майстэрня добрых спраў

“Міласэрнасць – сэрцаў дабрыня”

 

Гурток “Краязнаўчы”

 

Гурток “Шахматны ўсенавуч”

 

Індывідуальныя кансультацыі для бацькоў

1-4

 

 

5-9

 

 

6-11

 

6-9

 

Кабінет 1-га класа

 

Кабінет 5-га класа

 

Кабінет гісторыі

Спартыўная зала

Кабінет СППС

Чахоўская Ю.П.

 

 

Байбак Г.А.

 

 

Палуяновіч Н.І.

 

Карачун К.Д.

 

Грэчная А.А.

Аляхновіч Н.А.

12.09

Творчая майстэрня “МайстарОК”

 

 

Інтэлектуальная гульня “Піянерскі рынг”, прысвечаная 30-годдзю БРПА

 

Гурток “Краязнаўчы”

 

Гурток “Шахматны ўсенавуч”

 

Індывідуальныя кансультацыі для бацькоў

1-4

 

 

5-9

 

 

 

6-11

 

6-9

 

Кабінет 2-га класа

 

Кабінет 6-га класа

 

 

Кабінет гісторыі

Спартыўная зала

Кабінет СППС

Скарупіч І.А.

 

 

Карпава Л.М.

 

 

 

Палуяновіч Н.І.

 

Карачун К.Д.

 

Грэчная А.А.

Аляхновіч Н.А.

19.09

Спартыўныя спабоніцтвы “Хутчэй,вышэй, спрытней”.

 

Клуб  юных гісторыкаў.

 Экскурсія ў музей “Безсмяротны полк”.

Гурток “Краязнаўчы”

 

Гурток “Шахматны ўсенавуч”

 

Індывідуальныя кансультацыі для бацькоў

1-4

 

 

5-9

 

 

6-11

 

6-9

 

Спартыўная зала

 

Музей школы

 

 

Кабінет гісторыі

Спартыўная зала

Кабінет СППС

Пушыла Т.М.

 

 

Палуяновіч Н.І.

 

 

Палуяновіч Н.І.

 

Карачун К.Д.

 

Грэчная А.А.

Аляхновіч Н.А.

26.09

Конкурс юных мастакоў  “Вобразы мілыя роднага краю”

 

Пазнавальная віктарына па ПДР

“Уважлівы пешаход”

 

Гурток “Краязнаўчы”

 

Гурток “Шахматны ўсенавуч”

 

Індывідуальныя кансультацыі для бацькоў

1-4

 

 

5-9

 

 

6-11

 

6-9

 

Кабінет 4-га класа

 

Кабінет 8-га класа

 

Кабінет гісторыі

Спартыўная зала

Кабінет СППС

Роік А.С.

 

 

Шаўчук Т.І.

 

 

Палуяновіч Н.І.

 

Карачун К.Д.

 

Грэчная А.А.

Аляхновіч Н.А.

03.10

Віктарына па казках “Казкі беларускіх пісьменнікаў”

 

“Мы ў адказе за тых, каго прыручылі” – прэзентацыя да Сусветнага дня абароны жывёл.

 

Гурток “Краязнаўчы”

 

Гурток “Шахматны ўсенавуч”

 

Індывідуальныя кансультацыі для бацькоў

1-4

 

 

5-9

 

 

 

6-11

 

6-9

 

Кабінет 1-га класа

 

Кабінет 9-га класа

 

 

Кабінет гісторыі

Спартыўная зала

Кабінет СППС

Чахоўская Ю.П.

 

 

Скарупіч Н.Ю.

 

 

 

Палуяновіч Н.І.

 

Карачун К.Д.

 

Грэчная А.А.

Аляхновіч Н.А.

10.10

Свята “Залатая восень”

 

 

Віктарына   “Хочу всё знать”.

 

 

Гурток  “Краязнаўчы”

 

Гурток  “Шахматны ўсенавуч”

 

Індывідуальныя кансультацыі для бацькоў

1-4

 

 

5-9

 

 

6-11

 

6-9

 

Кабінет 2-га класа

 

Кабінет

5-га класа

 

Кабінет гісторыі

Спартыўная зала

Кабінет СППС

Скарупіч І.А.

 

 

Байбак А.А.

 

 

Палуяновіч Н.І.

 

Карачун К.Д.

 

Грэчная А.А.

Аляхновіч Н.А.

17.10

Рухомыя гульні на свежым паветры

 

 

Віртуальнае літаратурнае падарожжа па мясцінах, звязаных з жыццём і творчасцю

У. Караткевіча

Гурток “Краязнаўчы”

 

Гурток “Шахматны ўсенавуч”

 

Індывідуальныя кансультацыі для бацькоў

1-4

 

 

5-9

 

 

 

6-11

 

6-9

 

 Тэрыторыя     школы

 

Кабінет

6-га класа

 

 

Кабінет гісторыі

Спартыўная зала

Кабінет СППС

Пушыла Т.М.

 

 

Карпава Л.М.

 

 

 

Палуяновіч Н.І.

 

Карачун К.Д.

 

Грэчная А.А.

Аляхновіч Н.А.

24.10

Конкурс “Книжное царство – мудрое государство”

 

Поле цудаў “Вядомыя імёны маёй Малой Радзімы”

 

 

Гурток “Краязнаўчы”

 

Гурток “Шахматны ўсенавуч”

 

Індывідуальныя кансультацыі для бацькоў

1-4

 

 

5-9

 

 

 

6-11

 

6-9

 

Кабінет 4-га класа

 

Кабінет гісторыі

 

 

Кабінет гісторыі

Спартыўная зала

Кабінет СППС

Роік А.С.

 

 

Палуяновіч Н.І.

 

 

 

Палуяновіч Н.І.

 

Карачун К.Д.

 

Грэчная А.А.

Аляхновіч Н.А.

31.10

Урок игроведения «Жила-была игрушка»

 

Завочнае падарожжа “Вялікія і малыя гарады маёй краіны”, прысвечанае  Сусветнаму дню гарадоў

 

Гурток “Краязнаўчы”

 

Гурток “Шахматны ўсенавуч”

 

Індывідуальныя кансультацыі для бацькоў

1-4

 

 

5-9

 

 

 

 

6-11

 

6-9

 

Кабінет

 

 

Кабінет 8-га класа

 

 

 

Кабінет гісторыі

Спартыўная зала

Кабінет СППС

Чахоўская Ю.П.

 

 

Шаўчук Т.І.

 

 

 

 

Палуяновіч Н.І.

 

Карачун К.Д.

 

Грэчная А.А.

Аляхновіч Н.А.

14.11

Падарожжа ў краіну “Правілы дарожнага руху”

 

Забаўляльная праграма “Восень – шчодрая пара”.

 

Гурток “Краязнаўчы”

 

Гурток “Шахматны ўсенавуч”

 

Індывідуальныя кансультацыі для бацькоў

1-4

 

 

5-9

 

 

6-11

 

6-9

 

Кабінет 2-га класа

 

Кабінет 9-га класа

 

Кабінет гісторыі

Спартыўная зала

Кабінет СППС

Скарупіч І.А.

 

 

Скарупіч Н.Ю.

 

 

Палуяновіч Н.І.

 

Карачун К.Д.

 

Грэчная А.А.

Аляхновіч Н.А.

21.11

Нас паклікала спартландыя

 

 

Гульня “Шчаслівы выпадак”

 

Гурток “Краязнаўчы”

 

Гурток “Шахматны ўсенавуч”

 

Індывідуальныя кансультацыі для бацькоў

1-4

 

 

5-9

 

6-11

 

6-9

 

Спартыўная зала

 

Кабінет 5-га класа

Кабінет гісторыі

Спартыўная зала

Кабінет СППС

Пушыла Т.М.

 

 

Байбак Г.А.

 

Палуяновіч Н.І.

 

Карачун К.Д.

 

Грэчная А.А.

Аляхновіч Н.А.

28.11

Гульня-конкурс «Интеллект-шоу»

 

 

Віктарына “Энергаэрудыт”.

 

 

Гурток “Краязнаўчы”

 

Гурток “Шахматны ўсенавуч”

 

Індывідуальныя кансультацыі для бацькоў

1-4

 

 

5-9

 

 

6-11

 

6-9

 

Кабінет 4-га класа

 

Кабінет 6-га класа

 

Кабінет гісторыі

Спартыўная зала

Кабінет СППС

Роік А.С.

 

 

Карпава Л.М.

 

 

Палуяновіч Н.І.

 

Карачун К.Д.

 

Грэчная А.А.

Аляхновіч Н.А.

05.12

Викторина-рассуждение «Бездомные животные: что сделаешь ты»

 

Прававы рынг “Што я ведаю аб праве”.

 

Гурток “Краязнаўчы”

 

Гурток “Шахматны ўсенавуч”

 

Індывідуальныя кансультацыі для бацькоў

1-4

 

 

 

5-9

 

 

6-11

 

6-9

 

Кабінет 1-га класа

 

 

Кабінет 7-га класа

 

Кабінет гісторыі

Спартыўная зала

Кабінет СППС

Чахоўская Ю.П.

 

 

 

Палуяновіч Н.І.

 

 

Палуяновіч Н.І.

 

Карачун К.Д.

 

Грэчная А.А.

Аляхновіч Н.А.

12.12

Майстэрня Дзеда Мароза “Навагодняе чараўніцтва”

 

Літаратурны круіз “Падарожжа ў краіну правоў і абавязкаў”

 

Гурток “Краязнаўчы”

 

Гурток “Шахматны ўсенавуч”

 

 

Індывідуальныя кансультацыі для бацькоў

 

 

1-4

 

 

5-9

 

 

6-11

 

6-9

 

Кабінет 2-га класа

 

Кабінет 8-га класа

 

Кабінет гісторыі

Спартыўная зала

 

Кабінет СППС

Скарупіч І.А.

 

 

Шаўчук Т.І.

 

 

Палуяновіч Н.І.

 

Карачун К.Д.

 

 

Грэчная А.А.

Аляхновіч Н.А.

19.12

Чароўныя сняжынкі сваімі рукамі

 

“Як святкуюць Новы год у свеце” – гульня-віктарына

 

Гурток “Краязнаўчы”

 

Гурток “Шахматны ўсенавуч”

 

Індывідуальныя кансультацыі для бацькоў

1-4

 

5-9

 

 

6-11

 

6-9

 

Кабінет 3-га класа

Кабінет 9-га класа

 

Кабінет гісторыі

Спартыўная зала

Кабінет СППС

Пушыла Т.М.

 

Скарупіч Н.Ю.

 

 

Палуяновіч Н.І.

 

Карачун К.Д.

 

Грэчная А.А.

Аляхновіч Н.А.

26.12

КТС  “У майстэрні Дзеда Мароза”

 

Інтэлектуальная гульня “Брэйн-рынг”

 

Гурток “Краязнаўчы”

 

Гурток “Шахматны ўсенавуч”

 

Індывідуальныя кансультацыі для бацькоў

1-4

 

5-9

 

 

6-11

 

6-9

 

Кабінет 4-га класа

Кабінет 5-га класа

 

Кабінет гісторыі

Спартыўная зала

Кабінет СППС

Роік А.С.

 

Байбак Г.А.

 

 

Палуяновіч Н.І.

 

Карачун К.Д.

 

Грэчная А.А.

Аляхновіч Н.А.