План работы школы в шестой школьный день на второе полугодие 2020-2021 учебного года

Дата

Мерапрыемствы

Клас

Час

прав-я

Месца правядзення

Адказны

09.01

Гульні “Зімовыя забавы”

 

 

Выстава-віктарына “ У той краіне, дзе ты жывеш”

 

Гурток “Краязнаўчы”

 

Гурток “Шахматны ўсенавуч”

 

Індывідуальныя кансультацыі для бацькоў

Мерапрыемствы СППС (па асобнаму плану)

3

 

 

6

 

 

7

 

3

 

09 30

 

 

10 20

 

 

09 00

 

10 20

 

 

12 00 -13 00

08 00 -08 30

14 00 -14 30

Кабінет 3-га класа

 

Кабінет 6-га класа

 

Кабінет гісторыі

Спартыўная зала

 

Кабінет СППС

Пушыла Т.М.

 

 

Карпава Л.М.

 

 

Палуяновіч Н.І.

 

Карачун К.Д.

 

 

Грэчная А.А.

Аляхновіч Н.А.

16.01

Інтэлектуальная гульня “Зімовыя забавы”

 

Экскурсія-віктарына “Белавежская пушча – помнік прыроды”

 

Гурток “Краязнаўчы”

 

Гурток “Шахматны ўсенавуч”

 

Індывідуальныя кансультацыі для бацькоў

4

 

 

7

 

 

 

7

 

4

 

09 30

 

 

10 20

 

 

 

09 00

 

10 20

 

 

12 00 -13 00

08 00 -08 30

14 00 -14 30

 Кабінет 4-га класа

 

Кабінет інфарматыкі

 

 

Кабінет гісторыі

Спартыўная зала

 

Кабінет СППС

Роік А.С.

 

 

Палуяновіч Н.І.

 

 

 

Палуяновіч Н.І.

 

Карачун К.Д.

 

 

Грэчная А.А.

Аляхновіч Н.А.

23.01

Квэст-гульня “Зімовыя прыгоды”

Вусны часопіс і прэзентацыя “Школа бяспекі: МНС дапаможа”

 

Гурток “Краязнаўчы”

 

Гурток “Шахматны ўсенавуч”

 

Індывідуальныя  кансультацыі для бацькоў

 

1

 

 

 

8

 

 

 

7

 

1

 

09 30

 

 

 

10 20

 

 

09 00

 

 

10 20

 

 

12 00 -13 00

08 00 -08 30

14 00 -14 30

Кабінет 1-га класа

 

 

Актавая зала

 

 

Кабінет гісторыі

 

Спартыўная зала

 

Кабінет СППС

Чахоўская Ю.П.

 

 

 

Шаўчук Т.І.

 

 

Палуяновіч Н.І.

 

 

Карачун К.Д.

 

 

Грэчная А.А.

Аляхновіч Н.А.

30.01

Забаўляльна-пазнаваўчая  праграма “Мая прыгожая Беларусь”

 

Завочная экскурсія  па краінах і народах “Мы такія розныя”

 

Гурток “Краязнаўчы”

 

Гурток “Шахматны ўсенавуч”

 

Індывідуальныя  кансультацыі для бацькоў

2

 

 

 

9

 

 

 

7

 

2

 

09 30

 

 

 

10 20

 

 

 

09 00

 

10 20

 

 

12 00 -13 00

08 00 -08 30

14 00 -14 30

Кабінет 2-га класа

 

 

Кабінет 9-га класа

 

 

Кабінет гісторыі

Спартыўная зала

 

Кабінет СППС

Скарупіч І.А.

 

 

 

Скарупіч Н.Ю.

 

 

 

Палуяновіч Н.І.

 

Карачун К.Д.

 

 

Грэчная А.А.

Аляхновіч Н.А.

06.02

КТС “Цуды сваімі рукамі”

 

Інтэрактыўная віктарына “Свая гульня”

 

Гурток “Краязнаўчы”

 

Гурток “Шахматны ўсенавуч”

 

Індывідуальныя  кансультацыі для бацькоў

3

 

5

 

 

7

 

3

 

09 30

 

10 20

 

 

09 00

 

10 20

 

 

12 00 -13 00

08 00 -08 30

14 00 -14 30

Кабінет 3-га класа

Кабінет 5-га класа

 

Кабінет гісторыі

Спартыўная зала

 

Кабінет СППС

Пушыла Т.М.

 

Байбак Г.А.

 

 

Палуяновіч Н.І.

 

Карачун К.Д.

 

 

Грэчная А.А.

Аляхновіч Н.А.

13.02

Гульні для розуму

 

Гасцёўня “Афганістан баліць у маім сэрцы”

 

Гурток  “Краязнаўчы”

 

Гурток  “Шахматны ўсенавуч”

Індывідуальныя  кансультацыі  для бацькоў

4

 

7

 

 

7

 

4

 

09 30

 

10 20

 

 

09 00

 

10 20

 

12 00 -13 00

08 00 -08 30

14 00 -14 30

Кабінет 4-га класа

Музей  школы

 

Кабінет гісторыі

Спартыўная зала

Кабінет СППС

Роік А.С.

 

Палуяновіч Н.І

 

 

Палуяновіч Н.І.

 

Карачун К.Д.

 

Грэчная А.А.

Аляхновіч Н.А.

20.02

Краіна вяселля  “Гуляй  і перамагай”

1) Інтэрактыў “Залацінкі народнай мудрасці”.

2) Калаж “Майстры слова  пра мову”

Гурток “Краязнаўчы”

 

Гурток “Шахматны ўсенавуч”

 

Індывідуальныя кансультацыі для бацькоў

1

 

6

 

 

 

7

 

1

 

09 30

 

10 20

 

 

 

09 00

 

10 20

 

 

12 00 -13 00

08 00 -08 30

14 00 -14 30

 Кабінет 1-га класа

Кабінет

6-га класа

 

 

Кабінет гісторыі

Спартыўная зала

 

Кабінет СППС

Чахоўская ю.П.

 

Карпава Л.М.

 

 

 

Палуяновіч Н.І.

 

Карачун К.Д.

 

 

Грэчная А.А.

Аляхновіч Н.А.

27.02

Інтэлектуальная гульня  “Падарожжа ў краіну Грошай”

 

Гутарка-дыспут “Як жыць сёння, каб маць шанц заўтра”, прысвечаны Міжнароднаму дню барацьбы з наркаманіяй і наркабізнесам”

 

Гурток “Краязнаўчы”

 

Гурток “Шахматны ўсенавуч”

 

Індывідуальныя кансультацыі для бацькоў

2

 

 

 

8

 

 

 

 

 

 

7

 

2

 

09 30

 

 

 

10 20

 

 

 

 

 

 

09 00

 

10 20

 

 

12 00 -13 00

08 00 -08 30

14 00 -14 30

Кабінет 2-га класа

 

 

Кабінет 8-га класа

 

 

 

 

 

Кабінет гісторыі

Спартыўная зала

 

Кабінет СППС

Скарупіч І.А.

 

 

 

Шаўчук Т.І.

 

 

 

 

 

 

Палуяновіч Н.І.

 

Карачун К.Д.

 

 

Грэчная А.А.

Аляхновіч Н.А.

06.03

КТС “Мой падарунак для мамы”

 

Інтэрактыўная віктарына да свята 8-га сакавіка “Гаспадыні і гаспадары”

 

Гурток “Краязнаўчы”

 

Гурток “Шахматны ўсенавуч”

 

Індывідуальныя кансультацыі для бацькоў

3

 

 

9

 

 

 

7

 

3

 

09 30

 

 

10 20

 

 

09 00

 

10 20

 

 

 

12 00 -13 00

08 00 -08 30

14 00 -14 30

Кабінет 3-га класа

 

Кабінет 9-га класа

 

 

Кабінет гісторыі

Спартыўная зала

 

Кабінет СППС

Пушыла Т.М.

 

 

Скарупіч Н.Ю.

 

 

 

Палуяновіч Н.І.

 

Карачун К.Д.

 

 

Грэчная А.А.

Аляхновіч Н.А.

13.03

Інтэлект-шоў  “Вывучай  і беражы прыроду роднага краю”

 

Інтэлектуальная гульня “Вясёлыя і знаходлівыя”

 

Гурток “Краязнаўчы”

 

Гурток “Шахматны ўсенавуч”

 

Індывідуальныя  кансультацыі для бацькоў

4

 

 

 

5

 

 

7

 

4

 

09 30

 

 

 

10 20

 

 

09 00

 

10 20

 

 

12 00 -13 00

08 00 -08 30

14 00 -14 30

Кабінет 4-га класа

 

 

Кабінет 5-га класа

 

Кабінет гісторыі

Спартыўная зала

 

Кабінет СППС

Роік А.С.

 

 

 

Байбак Г.А.

 

 

Палуяновіч Н.І.

 

Карачун К.Д.

 

 

Грэчная А.А.

Аляхновіч Н.А.

20.03

Гульнёвая віктарына “Краіна казак, цудаў і чараўніцтва”

 

Флэш-бом “Адкрыты мікрафон” (чытанне вершаў  беларускіх паэтаў)

 

Гурток “Краязнаўчы”

 

Гурток “Шахматны ўсенавуч”

 

Індывідуальныя  кансультацыі для бацькоў

1

 

 

 

6

 

 

 

7

 

1

 

09 30

 

 

 

10 20

 

 

 

09 00

 

10 20

 

 

12 00 -13 00

08 00 -08 30

14 00 -14 30

Кабінет 1-га класа

 

 

Кабінет 6-га класа

 

 

Кабінет гісторыі

Спартыўная зала

 

Кабінет СППС

Чахоўская Ю.П.

 

 

 

Карпава Л.М.

 

 

 

Палуяновіч Н.І.

 

Карачун К.Д.

 

 

Грэчная А.А.

Аляхновіч Н.А.

27.03

Экалагічная гульня “Падарожжа калабка”

 

Гадзіна памяці і прэзентацыя “Спаленыя вёскі Беларусі”

 

Гурток “Краязнаўчы”

 

Гурток “Шахматны ўсенавуч”

 

Індывідуальныя  кансультацыі для бацькоў

2

 

 

7

 

 

 

7

 

2

 

09 30

 

 

10 20

 

 

 

09 00

 

10 20

 

 

12 00 -13 00

08 00 -08 30

14 00 -14 30

Кабінет 2-га класа

 

Кабінет інфарматыкі

 

Кабінет гісторыі

 

Спартыўная зала

 

Кабінет СППС

Скарупіч І.А.

 

 

Палуяновіч Н.І.

 

 

Палуяновіч Н.І.

 

 

Карачун К.Д.

 

 

Грэчная А.А.

Аляхновіч Н.А.

03.04

КТЗ “Чароўныя фарбы клічуць і клічуць”

 

Дзень спартыўных гульняў “Здоровье и труд рядом идут”, прысвечаны Сусветнаму Дню здароўя

 

Гурток “Краязнаўчы”

 

Гурток “Шахматны ўсенавуч”

 

Індывідуальныя  кансультацыі для бацькоў

3

 

 

8

 

 

 

 

7

 

3

 

09 30

 

 

10 20

 

 

 

 

09 00

 

10 20

 

 

12 00 -13 00

08 00 -08 30

14 00 -14 30

Кабінет 1-га класа

 

Кабінет 8-га класа

 

 

 

Кабінет гісторыі

Спартыўная зала

 

Кабінет СППС

Пушыла Т.М.

 

 

Шаўчук Т.І.

 

 

 

 

Палуяновіч Н.І.

 

Карачун К.Д.

 

 

Грэчная А.А.

Аляхновіч Н.А.

10.04

Віртуальная экскурсія  ў Цэнтральны батанічны сад

НАН Беларусі  “Займальнае пра кветкі”

 

Экалагічны турнір “Зберажы планету для нашчадкаў”

 

Гурток “Краязнаўчы”

 

Гурток “Шахматны ўсенавуч”

 

Індывідуальныя  кансультацыі для бацькоў

4

 

 

 

 

9

 

 

7

 

4

 

09 30

 

 

 

 

10 20

 

 

09 00

 

10 20

 

 

12 00 -13 00

08 00 -08 30

14 00 -14 30

Кабінет 4-га класа

 

 

 

Кабінет 9-га класа

 

Кабінет гісторыі

Спартыўная зала

 

Кабінет СППС

Роік А.С.

 

 

 

 

Скарупіч Н.Ю.

 

 

Палуяновіч Н.І.

 

Карачун К.Д.

 

 

Грэчная А.А.

Аляхновіч Н.А.

17.04

Конкурс “Леди – 2021”

 

Інтэлектуальная гульня

“ Моцныя духам”

 

 

Гурток “Краязнаўчы”

 

Гурток “Шахматны ўсенавуч”

 

Індывідуальныя  кансультацыі для бацькоў

1

 

5

 

 

 

7

 

1

 

09 30

 

10 20

 

 

 

09 00

 

10 20

 

 

12 00 -13 00

08 00 -08 30

14 00 -14 30

Кабінет 1-га класа

Кабінет 5-га класа

 

 

Кабінет гісторыі

Спартыўная зала

 

Кабінет СППС

Чахоўская Ю.П.

 

Байбак Г.А.

 

 

 

Палуяновіч Н.І.

 

Карачун К.Д.

 

 

Грэчная А.А.

Аляхновіч Н.А.

24.04

Пазнаваўчая  гульня  “Чамучкі”

 

Літаратурна-краязнаўчы калейдаскоп  “Хто самы ўважлівы чытач?”

 

Гурток “Краязнаўчы”

 

Гурток “Шахматны ўсенавуч”

 

Індывідуальныя  кансультацыі для бацькоў

2

 

 

6

 

 

 

7

 

 

2

09 30

 

 

10 20

 

 

 

09 00

 

 

10 20

 

 

12 00 -13 00

08 00 -08 30

14 00 -14 30

Кабінет 2-га класа

 

Кабінет 6-га класа

 

 

Кабінет гісторыі

Спартыўная зала

 

Кабінет СППС

Скарупіч І.А.

 

 

Карпава Л.М.

 

 

 

Палуяновіч Н.І.

 

 

Карачун К.Д.

 

 

Грэчная А.А.

Аляхновіч Н.А.

08.05

Экскурсія ў прыроду “Экалагічныя гульні на свежым паветры”

 

Тэматычная экскурсія  “Яны змагаліся за Радзіму”

 

Гурток “Краязнаўчы”

 

Гурток “ Шахматны ўсенавуч”

 

Індывідуальныя  кансультацыі для бацькоў

 

3

 

 

 

7

 

 

7

 

3

09 30

 

 

 

10 20

 

 

09 00

 

10 20

 

 

12 00 -13 00

08 00 -08 30

14 00 -14 30

Тэрыторыя школы

 

 

Музей школы

 

Кабінет гісторыі

Спартыўная зала

 

Кабінет СППС

Пушыла Т.М.

 

 

 

Палуяновіч Н.І.

 

 

Палуяновіч Н.І.

 

Карачун К.Д.

 

 

Грэчная А.А.

Аляхновіч Н.А.

15.05

Інтэлектуальная  гульня 

 “Брэйн-рынг”

 

Акцыя “Моладзь ветэранам вайны і працы”

 

Гурток “Краязнаўчы”

 

Гурток “Шахматны ўсенавуч”

 

Індывідуальныя  кансультацыі для бацькоў

4

 

 

8

 

 

7

 

4

09 30

 

 

10 20

 

 

09 00

 

10 20

 

 

12 00 -13 00

08 00 -08 30

14 00 -14 30

Кабінет 4-га класа

 

Кабінет 8-га класа

 

Кабінет гісторыі

Спартыўная зала

 

Кабінет СППС

Роік А.С.

 

 

Шаўчук Т.І.

 

 

Палуяновіч Н.І.

 

Карачун К.Д.

 

 

Грэчная А.А.

Аляхновіч Н.А.

22.05

Турнір чамучак

 

Працоўны дэсант па азеляненню і добраўпарадкаванню прышкольнай тэрыторыі

 

Гурток “Краязнаўчы”

 

Гурток “Шахматны ўсенавуч”

 

Індывідуальныя  кансультацыі для бацькоў

1

 

9

 

 

 

 

7

 

1

09 30

 

10 20

 

 

 

 

09 00

 

10 20

 

 

12 00 -13 00

08 00 -08 30

14 00 -14 30

Кабінет 1-га класа

Тэрыторыя школы

 

 

 

Кабінет Гісторыі

Спартыўная зала

 

Кабінет СППС

Чахоўская Ю.П.

 

Скарупіч Н.Ю.

 

 

 

 

Палуяновіч Н.І.

 

Карачун К.Д.

 

 

Грэчная А.А.

Аляхновіч Н.А.

29.05

Гульня-лато 

“Здаровае харчаванне”

 

Інтэлектуальная гульня

 “Брэйн-рынг”

Гурток  “Краязнаўчы”

 

Гурток  Шахматны  ўсенавуч”

 

Індывідуальныя  кансультацыі  для бацькоў

2

 

 

5

 

7

 

2

09 30

 

 

10 20

 

09 00

 

10 20

 

 

12 00 -13 00

08 00 -08 30

14 00 -14 30

Кабінет 2-га класа

 

Кабінет 5-га класа

Кабінет гісторыі

Спартыўная зала

 

Кабінет СППС

Скарупіч І.А.

 

 

Байбак Г.А.

 

Палуяновіч Н.І.

 

Карачун К.Д.

 

 

Грэчная А.А.

Аляхновіч Н.А.

Ещё в этом разделе