План работы школы в шестой школьный день на второе полугодие 2019-2020 учебного года

Дата

Мерапрыемствы

Клас

Месца правядзення

Адказны

04.01

КТС “Цуда-выцінанкі”

Круглы стол “Традыцыі Свята Нараджэння Хрыстова”

Гурток “Краязнаўчы”

Гурток “Шахматны ўсенавуч”

Гурток “Вывучаем англійскі гуляючы”

2-4

5-9

6-11

6-9

1-2

Кабінет 1-га класа

Кабінет 7-га класа

Кабінет гісторыі

Спартыўная зала

Кабінет фізікі

Скарупіч І.А.

Шаўчук Т. І.

Палуяновіч Н.І.

Карачун К.Д.

Квашэвіч Н.Ю.

11.01

Забаўляльная праграма “Добра, што Новы год да нас прыходзіць кожны год”

“Экскурсія ў зімовы лес”

Гурток “Краязнаўчы”

Гурток “Шахматны ўсенавуч”

Гурток “Вывучаем англійскі гуляючы”

2-4

5-9

6-11

6-9

1-2

Кабінет 2-га класа

Лес

Кабінет гісторыі

Спартыўная зала

Кабінет фізікі

Пушыла Т. М.

Скарупіч Н. Ю.

Палуяновіч Н.І.

Карачун К.Д.

Квашэвіч Н.Ю.

18.01

Гульня-конкурс “Інтэлект-шоу”

Прагляд відэафільма “Палярны экспрэс”

Гурток “Краязнаўчы”

Гурток “Шахматны ўсенавуч”

Гурток “Вывучаем англійскі гуляючы”

2-4

5-9

6-11

6-9

1-2

Кабінет 3-га класа

Кабінет інфарматыкі

Кабінет гісторыі

Спартыўная зала

Кабінет фізікі

Роік А.С.

Банарова А. А.

Палуяновіч Н.І.

Карачун К.Д.

Квашэвіч Н.Ю.

25.01

Мультымедыйная віктарына “Прыйшла зіма – не выкруцішся”

Інтэлектуальная гульня “Эрудыт-лато”

Гурток “Краязнаўчы”

Гурток “Шахматны ўсенавуч”

Гурток “Вывучаем англійскі гуляючы”

2-4

5-9

6-11

6-9

1-2

Кабінет інфарматыкі

Кабінет 5-га класа

Кабінет гісторыі

Спартыўная зала

Кабінет фізікі

Чахоўская Ю. П.

Карпава  Л. М.

Палуяновіч Н.І.

Карачун К.Д.

Квашэвіч Н.Ю.

01.02

Спартыўна-гульнёвая праграма “Дзякуй, зімачка, табе!”

Поле цудаў “Імёны гісторыі”

2-4

5-9

Кабінет 1-га класа

Каб. гісторыі

Скарупіч І.А.

Палуяновіч Н. І.

08.02

Спартландыя  “За здароўем!”

Інтэлектуальны марафон “Навекі ў памяці”

Гурток “Краязнаўчы”

Гурток “Шахматны ўсенавуч”

Гурток “Вывучаем англійскі гуляючы”

2-4

5-9

6-11

6-9

1-2

Спартыўная зала

Кабінет 7-га класа

Кабінет гісторыі

Спартыўная зала

Кабінет фізікі

Пушыла Т. М.

Шаўчук Т. І.

Палуяновіч Н.І.

Карачун К.Д.

Квашэвіч Н.Ю.

15.02

Гульня “Шчаслівы выпадак”

Камандная інтэлектуальная гульня “Геаграфічны ЧайОК”

Гурток “Краязнаўчы”

Гурток “Шахматны ўсенавуч”

Гурток “Вывучаем англійскі гуляючы”

2-4

5-9

6-11

6-9

1-2

Кабінет 3-га класа

Кабінет 8-га класа

Кабінет гісторыі

Спартыўная зала

Кабінет фізікі

Роік А.С.

Скарупіч Н. Ю.

Палуяновіч Н.І.

Карачун К.Д.

Квашэвіч Н.Ю.

22.02

Гульнёвая праграма “Падарожжа ў краіну здароўя”

Інтэлектуальная гульня “Эрудыт”

Гурток “Краязнаўчы”

Гурток “Шахматны ўсенавуч”

Гурток “Вывучаем англійскі гуляючы”

2-4

5-9

6-11

6-9

1-2

Кабінет 4-га класа

Кабінет 9-га класа

Кабінет гісторыі

Спартыўная зала

Кабінет фізікі

Чахоўская Ю. П.

Банарова А. А.

Палуяновіч Н.І.

Карачун К.Д.

Квашэвіч Н.Ю.

29.02

Свята “Беларуская кухня. Шляхі-дарогі ў свет здароўя”

Інтэлектуальнае шоу “Азбука прафесій”

Гурток “Краязнаўчы”

Гурток “Шахматны ўсенавуч”

Гурток “Вывучаем англійскі гуляючы”

2-4

5-9

6-11

6-9

1-2

Класны кабінет

Кабінет 5-га класа

Кабінет гісторыі

Спартыўная зала

Кабінет фізікі

Скарупіч І.А.

Карпава  Л. М.

Палуяновіч Н.І.

Карачун К.Д.

Квашэвіч Н.Ю.

07.03

Конкурс малюнкаў “Вясна крочыць па зямлі”

Інтэлектуальная гульня “Што, дзе, калі”

Гурток “Краязнаўчы”

Гурток “Шахматны ўсенавуч”

Гурток “Вывучаем англійскі гуляючы”

2-4

5-9

6-11

6-9

1-2

Кабінет 2-га класа

Кабінет 6-га класа

Кабінет гісторыі

Спартыўная зала

Кабінет фізікі

Пушыла Т. М.

Палуяновіч Н. І.

Палуяновіч Н.І.

Карачун К.Д.

Квашэвіч Н.Ю.

14.03

Інтэлектуальны рынг

“Уперад, эрудыты!”

Віктарына “Дзяржава – гэта мы!” (прысвечана Дню Канстытуцыі РБ)

Гурток “Краязнаўчы”

Гурток “Шахматны ўсенавуч”

Гурток “Вывучаем англійскі гуляючы”

2-4

5-9

6-11

6-9

1-2

Кабінет 3-га класа

Кабінет 7-га класа

Кабінет гісторыі

Спартыўная зала

Кабінет фізікі

Роік А.С.

Шаўчук Т. І.

Палуяновіч Н.І.

Карачун К.Д.

Квашэвіч Н.Ю.

21.03

Літаратурна-музычная гульня “Казкі Андэрсэна”

Інтэлектуальная гульня  прыродазнаўчага накірунку“Эрудыт”

Гурток “Краязнаўчы”

Гурток “Шахматны ўсенавуч”

Гурток “Вывучаем англійскі гуляючы”

2-4

5-9

6-11

6-9

1-2

Кабінет 4-га класа

Кабінет 8-га класа

Кабінет гісторыі

Спартыўная зала

Кабінет фізікі

Чахоўская Ю. П.

Скарупіч Н. Ю.

Палуяновіч Н.І.

Карачун К.Д.

Квашэвіч Н.Ю.

28.03

Спартыўна-гульнёвае мерапрыемства “Вясеннія забавы”

Літаратурная віктарына “Юныя літаратары”

Гурток “Краязнаўчы”

Гурток “Шахматны ўсенавуч”

Гурток “Вывучаем англійскі гуляючы”

2-4

5-9

6-11

6-9

1-2

Спартыўная зала

Кабінет 9-га класа

Кабінет гісторыі

Спартыўная зала

Кабінет фізікі

Скарупіч І.А.

Банарова А. А.

Палуяновіч Н.І.

Карачун К.Д.

Квашэвіч Н.Ю.

04.04

Практыкум “Захоўваем птушак роднай прыроды”

Віктарына “Агонь – сябар, агонь - вораг”

Гурток “Краязнаўчы”

Гурток “Шахматны ўсенавуч”

Гурток “Вывучаем англійскі гуляючы”

2-4

5-9

6-11

6-9

1-2

Кабінет 2-га класа

Кабінет 5-га класа

Кабінет гісторыі

Спартыўная зала

Кабінет фізікі

Пушыла Т. М.

Карпава  Л. М.

Палуяновіч Н.І.

Карачун К.Д.

Квашэвіч Н.Ю.

11.04

Экалагічны марафон “Дрэвы”

Інтэлектуальная гульня “Спасибо деду за Победу” (прысвечана 75-годдзю Перамогі)

Гурток “Краязнаўчы”

Гурток “Шахматны ўсенавуч”

Гурток “Вывучаем англійскі гуляючы”

2-4

5-9

6-11

6-9

1-2

Кабінет 3-га класа

Кабінет 6-га класа

Кабінет гісторыі

Спартыўная зала

Кабінет фізікі

Роік А.С.

Палуяновіч Н. І.

Палуяновіч Н.І.

Карачун К.Д.

Квашэвіч Н.Ю.

18.04

Гульня “Гадзіна вяселага настрою”

Завочнае падарожжа “Гістарычныя месцы маёй краіны”

Гурток “Краязнаўчы”

Гурток “Шахматны ўсенавуч”

Гурток “Вывучаем англійскі гуляючы”

 

2-4

5-9

6-11

6-9

1-2

Кабінет 4-га класа

Кабінет 7-га класа

Кабінет гісторыі

Спартыўная зала

Кабінет фізікі

Чахоўская Ю. П.

Шаўчук Т. І.

Палуяновіч Н.І.

Карачун К.Д.

Квашэвіч Н.Ю.

25.04

Вусны часопіс “Ветлівасці адчыняюцца ўсе дзверы”

Практыкум “Экалагічны марафон”

Гурток “Краязнаўчы”

Гурток “Шахматны ўсенавуч”

Гурток “Вывучаем англійскі гуляючы”

 

2-4

5-9

6-11

6-9

1-2

Кабінет 1-га класа

Кабінет 8-га класа

Кабінет гісторыі

Спартыўная зала

Кабінет фізікі

Скарупіч І.А.

Скарупіч Н. Ю.

Палуяновіч Н.І.

Карачун К.Д.

Квашэвіч Н.Ю.

02.05

Выстава “Мае поспехі”

Конкурс малюнкаў да свята вясны і працы

Гурток “Краязнаўчы”

Гурток “Шахматны ўсенавуч”

Гурток “Вывучаем англійскі гуляючы”

2-4

5-9

6-11

6-9

1-2

Кабінет 2-га класа

Кабінет 9-га класа

Кабінет гісторыі

Спартыўная зала

Кабінет фізікі

Пушыла Т. М.

Банарова А. А.

Палуяновіч Н.І.

Карачун К.Д.

Квашэвіч Н.Ю.

09.05

Мітынг “Дзень Перамогі"

1-11

Каля помніка загінуўшым аднавяскоўцам

Грэчная А. А.

Кл. кіраўнікі

16.05

Інтэлектуальная гульня “Брэйн-рынг”

Гульня “Вясёлае асарці”

Гурток “Краязнаўчы”

Гурток “Шахматны ўсенавуч”

Гурток “Вывучаем англійскі гуляючы”

2-4

5-9

6-11

6-9

1-2

Кабінет 3-га класа

Кабінет 5-га класа

Кабінет гісторыі

Спартыўная зала

Кабінет фізікі

Роік А.С.

Карпава  Л. М.

Палуяновіч Н.І.

Карачун К.Д.

Квашэвіч Н.Ю.

23.05

Віктарына “Касмічнае падарожжа”

Інтэлектуальная гульня “Краіна піянерыя”

Гурток “Краязнаўчы”

Гурток “Шахматны ўсенавуч”

Гурток “Вывучаем англійскі гуляючы”

2-4

5-9

6-11

6-9

1-2

Кабінет 4-га класа

Кабінет інфарматыкі

Кабінет гісторыі

Спартыўная зала

Кабінет фізікі

Чахоўская Ю. П.

Палуяновіч Н. І.

Палуяновіч Н.І.

Карачун К.Д.

Квашэвіч Н.Ю.

30.05

Апошні званок

1 -11

 

Грэчная А. А.